یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
کارگاه آموزشی
کارگاه آموزشی
۱۵ اَمرداد ۱۴۰۲
به مناسبت هفته عفاف و حجاب مسابقه ایی ویژه فرزندان همکار برگزار می گردد
عفاف و حجاب
۲۴ تیر ۱۴۰۲
به مناسبت روز عفاف و حجاب ، بانوان شرکت آبفا خوزستان با حضور در یادمان شهدای گمنام در بارگاه علی بن مهزیار اهوازی با قرائت فاتحه با مقام شامخ شهدا تجدید میثاق نمودند.
هفته عفاف و حجاب
۲۴ تیر ۱۴۰۲
به مناسبت هفته عفاف و حجاب جشن گوهر فاطمی برگزار می گردد.
هفته عفاف و حجاب
۲۴ تیر ۱۴۰۲
بازدید میدانی بانوان صنعت آب و برق خوزستان از تصفیه خانه آب شهید محمدی
به منظور ارتقاء سطح دانش بانوان در راستای توسعه مشارکت زنان در فعالیتهای صنعت آب و فاضلاب، بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب خوزستان، آب و فاضلاب اهواز و سازمان آب و برق خوزستان از تصفیه خانه آب شهید محمد محمدی بازدید نمودند.
به منظور ارتقاء سطح دانش بانوان در راستای توسعه مشارکت زنان در فعالیتهای صنعت آب و فاضلاب، بانوان  شاغل در شرکت آب و فاضلاب خوزستان، آب و فاضلاب اهواز و سازمان آب و برق خوزستان از تصفیه خانه آب شهید محمد محمدی بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، در این بازدید بیش از 40 نفر از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب خوزستان، آب و فاضلاب اهواز و سازمان آب و برق خوزستان از تاسیسات و تصفیه خانه آب شهید محمد محمدی بازدید و از نزدیک با فرایند تصفیه آب آشنا شدند.
در این بازدید که به پیشنهاد مشاور مدیر عامل در امور زنان وخانواده و تایید مدیر عامل شرکت  و در راستای آشنائی بانوان با مراحل استحصال، انتقال و تصفیه آب صورت گرفت، همکاران خانم این شرکت ضمن بازدید از قسمت های مختلف تصفیه خانه آب با توضیحات ارائه شده از سوی مدیر این تصفیه خانه، با وضعیت تاسیسات و چگونگی پمپاژ آب و ایستگاه‌های پمپاژ و مخازن و همچنین فرایند تصفیه آب در مراحل مختلف از جمله:زلال ساز، حوضچه ته نشینی، کلرزنی و مراحل گندزدایی و انتقال آب آشامیدنی به نقاط شهر آشنا شدند.
گفتنی است بازدید از اماکن علمی ، پژو
۱۱ تیر ۱۴۰۲
صرفه جویی در مصرف آب
۲۸ خرداد ۱۴۰۲
تصویب طرح «جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار» آبفا خوزستان
مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده از تصویب مصوبه دستورالعمل حمایت از زنان سرپرست خانوار شاغل در شرکت آب و فاضلاب خوزستان خبر داد.

 مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده از تصویب مصوبه دستورالعمل حمایت از زنان سرپرست خانوار شاغل در شرکت آب و فاضلاب خوزستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، لیلا حمید اظهار داشت: اعضای هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب خوزستان به مصوبه طرح «جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار آبفا خوزستان» رأی مثبت دادند و آن را به تصویب رساندند.

 

وی ارائه دستورالعمل توانمندسازی زنان سرپرست خانواده را در راستای اعتلای بنیان خانواده و حمایت از خانواده پایدار مهم دانست و تاکید کرد: جامعه هدف این طرح زنان دارای همسر ( دلایلی نظیر زندانی بودن همسر، از کار افتادگی و معلولیت)، زنان همسر فوت کرده، زنان مطلقه، زنانی که به هر دلیل مسیولیت تامین معاش خانواده آنها به عهده خودشان است، دختران مجردی که مسئولیت خواهر و برادر خود را بر عهده دارند و مسئولیت معاش خود و خانواده را برعهده دارد ؛ هستند.

 

مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده اذعان داشت: در جلسه هیئت مدیره که در خصوص بررسی طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار برگزار شد در راستای کمک به حل مشکلات معیشتی، اجتماعی و معنوی و فراهم آوردن زمینه های محیط خانوادگی مناسب برای ارتقاء تربیت فرزندان و آرامش خانواده و فرزندان سرپرست خانواده شاغل در خانواده بزرگ صنعت آبفا خوزستان با رعایت 5 بند مورد تصویب قرار گرفت.

 

ترمیم حقوق ماهیانه، کمک هزینه تحصیلی، کمک هزینه ثبت نام در مدرسه و دانشگاه، ودیعه مسکن، کمک هزینه تهیه جهیزیه دختران، کمک هزینه ازدواج پسران، پاداش نقدی کسب رتبه در مسابقات ورزشی، علمی، هنری و قرآنی ،ایجاد سبد غذایی، پرداخت وام از جمله مواردی است که در دستورالعمل حمایت از زنان سرپرست خانوار شاغل به آنها پرداخت شده است.

 

حمید تاکید کرد: این دستورالعمل برای کلیه زنان سرپرست خانوار شرکت آب و فاضلاب خوزستان با  هرنوع قرارداد دائمی و بخش خصوصی قابل اجرا می باشد.

۲ خرداد ۱۴۰۲
برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی ویژه بانوان همکار در شرکت آبفا خوزستان
با همت مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده و با همکاری ورزش آبفای استان در ایام ا... دهه فجر مسابقات ورزشی آمادگی جسمانی ویژه بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب خوزستان درمحل سالن ورزشی کوثر برگزارشد.

در این دوره از مسابقات حدود 20 نفر از بانوان شاغل در شرکت آبفا استان به رقابت پرداختند، در پایان نفرات اول این دوره در رده سنی مجزا مشخص و جوائزی به آنان اهداء شد.

مشاور مدیر عامل در امور بانوان و خانواده آبفای خوزستان اظهارداشت: این مسابقات در راستای طرح ارتقاء سلامت و تندرستی کارکنان خانم در رشته آمادگی جسمانی ویژه بانوان شاغل همراه با اجرای حرکات کششی، نرمشی انجام شد.
لیلا حمید هدف کلی از اجرای این برنامه ورزشی را نهادینه سازی ورزش در شرکت های تابعه وزارت نیرو، ایجاد شادابی و نشاط در بین بانوان شاغل دانست و اظهارداشت: افزایش سواد حرکتی در بین بانوان ، گسترش فرهنگ کار گروهی،
 ارتقا سطح سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی و کیفیت بخشی به اوقات کارکنان از دیگر اهداف برگزاری این مسابقه بوده است
 .

در این مسابقات که در 5 رده سنی برگزار گردید، در رده سنی اول  فریال دلفی از واحد بازرگانی ، رده سنی دوم معصومه قنوات امانی از آزمایشگاه مرکزی، رده سنی سوم مریم احمدی از معاونت منابع انسانی ، رده سنی چهارم مینا نودین زاده از روابط عمومی و رده سنی پنجم سرور صبوری از معاونت مالی و پشتیبانی  موفق به کسب مقام شدند .


وی عنوان‌کرد: انتظار می رود با اجرای این مسابقه شاهد ایجاد شور و نشاط و سلامت در بین بانوان شاغل باشیم.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
روابط عمومی اب و فاضلاب استان خوزستان
اردوی فرهنگی بانوان شرکت آبفا خوزستان

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش و در راستای غنی سازی اوقات فراغت و تکریم همکاران ، با مساعدت مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان و تلاش و برنامه ریزی مشاور امور بانوان آبفا استان ، اردوی فرهنگی بانوان شاغل در این شرکت به منظور هم اندیشی ، ارتقاء روحیه و افزایش کارآیی کارکنان در راستای اهداف سازمانی برگزار شد.

بر اساس این گزارش: در راستای این اردو، از تاسیسات آب روستای رباط در شهرستان باغملک بازدید شد و بانوان شاغل شرکت کننده با وضعیت آبرسانی و چگونگی پمپاژ آب به روستاهای اطراف آشنا شدند.

لازم به ذکر است، این اردوی یکروزه به همت مشاور امور بانوان ، با حضور 16 نفر از خواهران شاغل از مجموعه ستاد شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی به پایان رسید.

۴ آبان ۱۴۰۱
تنظیم: راشین نجارپور
تقدیر از بانوان  عرصه فرهنگی

به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی انجام شد
*تقدیر از بانوان  عرصه فرهنگی* با حضور مشاور امور زنان و خانواده شرکت آبفا خوزستان

۳ آذر ۱۴۰۰
تجلیل از بانوان آبفا خوزستان به مناسبت بزرگداشت روز زن و مادر
همزمان و به مناسبت ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س)، مراسم تجلیل از بانوان همکار در آبفا خوزستان و ادارات تابعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت  آب و فاضلاب خوزستان، بمناسبت سالروز میلاد بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) از بانوان شاغل در شرکت آبفا خوزستان طی مراسمی تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که بصورت همزمان در ادارات تابعه نیز انجام شد مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده، در حضور بانوان همکار در آبفا استان ضمن تبریک این روز فرخنده به همه بانوان همکار  و گرامیداشت مقام زن، با اشاره به نقش مهم تربیتی زنان و مادران در جامعه اظهار داشت: مادران با تربیت خوب فرزندان آینده جامعه را  تضمین می کنند.

لیلا حمید در ادامه افزود: در سال جاری با همدلی و مشارکت و تلاش همکاران عزیز توانستیم با توجه به شرایط موجود فعالیت‌های خوبی در حوزه بانوان داشته باشیم.

وی ایجاد و راه‌اندازی سایت امور بانوان ، برگزاری دوره‌های آموزشی خاتون، برقراری هزینه مهد کودک برای کارکنان بخش خصوصی ادارات را بخشی از اقدامات امور بانوان عنوان کرد.

مشاور مدیرعامل در امور بانوان ، جذب و آغاز به کار روانشناس خانواده ،اجرای برنامه های مناسبتی و تقدیر از همکاران فعال حوزه های علمی و فرهنگی شرکت و برگزاری مسابقات ورزشی وکتابخوانی و اجرای مسابقاتی با مشارکت اعضای خانواده همکاران را از دیگر اقدامات این امور برای ایجاد انگیزه بین بانوان همکار عنوان کرد.

در خاتمه از بانوان همکار در آبفای خوزستان و ادارات با اهداء هدایایی تقدیر شد.

قابل ذکر است : تعداد کارکنان زن شاغل در شرکت آب و فاضلاب خوزستان به ۱۳۰ نفر می رسد.

گفتنی است: با توجه به وجود بیماری کرونا و اعمال دورکاری ، مراسم تقدیر از بانوان شرکت آبفا خوزستان با یک هفته تاخیر و بصورت آنلاین برگزار شد.

تنظیم:راشین نجارپور
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
 
 
۴ اسفند ۱۳۹۹
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری ​  کارشناس بخش تحقیقات شرکت آبفا خوزستان تجلیل شد
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری
 
 کارشناس بخش تحقیقات شرکت آبفا خوزستان تجلیل شد
 
به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری ، از بانوی کارشناس مدیریت تحقیقات  شرکت آب و فاضلاب خوزستان تقدیر شد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا خوزستان، با حضور معاون برنامه ریزی، مدیر بخش تحقیقات و فناوری و مشاور مدیرعامل در امور بانوان، ضمن تبریک روز پژوهش و فناوری، به رسم یادبود و جهت سپاس از خدمات سرکار خانم مریم احمدی کارشناس تلاشگر حوزه تحقیقات شرکت ابفا خوزستان با اهدا لوح تقدیر از سوی معاون برنامه ریزی و هدیه از طرف امور بانوان تجلیل شد.
۲۹ آذر ۱۳۹۹
تقدیر از کتابدار و مسئول کتابخانه شرکت آبفا خوزستان
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت:
تقدیر از کتابدار و مسئول کتابخانه شرکت آبفا خوزستان
به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی، از کتابدار و مسئول کتابخانه شرکت آب و فاضلاب خوزستان تقدیر شد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا خوزستان، با حضور معاون برنامه ریزی، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی و مشاور مدیرعامل در امور بانوان، ضمن تبریک روز کتابدار، به رسم یادبود و جهت سپاس از خدمات سرکار خانم ناصری زاده، کتابدار و مسئول کتابخانه شرکت ابفا خوزستان با اهدا هدیه از طرف امور بانوان تقدیر بعمل آمد.
 
تنظیم:راشین نجارپور
۱ آذر ۱۳۹۹
طرح آموزش خانواده توانمند وزارت نیرو در شرکت آبفا خوزستان اجرا شد
مشاور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان در امور زنان و خانواده گفت: طرح آموزش خاتون با حضور ۴۳ نفر از بانوان شاغل صنعت آب و فاضلاب خوزستان در ستاد شرکت و ادارات تابعه این شرکت به مرحله اجرا درآمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، لیلا حمید با اشاره به اینکه این طرح از سوی وزارت نیرو برای همکاران شاغل و خانواده همکاران صنعت آب و برق تدوین شده است، افزود: با تلاش معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی و همکاری امور بانوان ۴۳ نفر از بانوان متاهل در طرح آموزش خانواده توانمند شرکت کردند.

وی تصریح کرد: طرح آموزش خاتون با اولویت بانوان جوان و متاهل با ۸ دوره آموزشی در خصوص اقتصاد خانواده، آسیب‌شناسی خانواده، حقوق خانواده، روابط سالم زوجین، تربیت فرزند، شبکه اجتماعی و سواد رسانه‌ای، کارآفرینی و بیماری‌های نوپدید و راههای پیشگیری از آن بصورت آنلاین برگزار ‌می شود.
حمید خاطر نشان کرد:
این طرح به صورت آفلاین برای همسران بانوان شرکت قابل اجرا می باشد.

مشاور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان در امور زنان و خانواده
خاطر نشان کرد: این طرح از ۵ آبان آغاز و تا ۶ بهمن ماه سالجاری به مدت ۵۰ ساعت برای فراگیران اجرا میشود
۷ آبان ۱۳۹۹
کتاب خدمات امور مشترکین در شرکت های آب و فاضلاب شهری به چاپ رسید

 

کتاب خدمات امور مشترکین به همت  مژگان کیانی گلشویی مسئول نظارت بر عملکرد دفاتر پیشخوان و مشاور معاونت مشترکین و نماینده میز خدمت حضوری شرکت تالیف  و به چاپ رسید . جلد اول این کتاب   طی مراسمی با حضور معاونت  مشترکین وتعدادی از مدیران شرکت در نمایشگاه کتاب خوزستان رونمایی شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۹
مراسم بزرگداشت مقام زن در شرکت آب و فاضلاب خوزستان برگزار شد
در این مراسم که با حضور دکتر حقیقی پور مدیر عامل شرکت در جمع بانوان همکار برگزار شد ،ایشان ضمن تبریک این روز فرخنده به همه بانوان همکار و گرامیداشت مقام زن  اظهار داشت: مادران با تربیت خوب فرزندان، آینده جامعه را تضمین می کنند.وی افزود: بانوان همکار علاوه بر مسئولیت های اداری مسئولیت های سنگینی در خارج از محیط اداری نیز بر عهده دارند.

مشاور امور بانوان شرکت ابفا استان در این مراسم ضمن تبریک این روز خجسته به بانوان شاغل ابراز داشت: زنان مسلمان رفتار و کردار و انتخابشان باید به گونه ای باشد که شایسته یک بانوی فرهیخته، ارزشمند، سعادتمند ، عالم ، با تقوا و سرافراز باشند آن گونه که اهل بیت (ع) به تمام زنان مسلمان توصیه نموده اند.

این نشست با بررسی و دستور رسیدگی بخشی از موضوعات مرتبط با بانوان پایان یافت.

۱۹ شهریور ۱۳۹۹
کسب مقام قهرمانی بانوی همکار در مسابقات دو و میدانی خواهران
مریم احمدی بانوی همکار در سیزدهمین دوره مسابقات سراسری دو و میدانی خواهران وزارت نیرو با حضور در تیم صنعت آب و برق خوزستان موفق به کسب مقام دوم تیمی شد.
۱۸ شهریور ۱۳۹۹
تجلیل از بانوان شاغل شرکت آبفا خوزستان

مدیر عامل شرکت آبفا خوزستان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) وبزرگداشت مقام زن و و روز مادر از بانوان شرکت آبفا خوزستان تقدیر کرد.

ملک تاج اسکندری به پاس 30 سال تلاش ارزشمند در جهت اعتلای شرکت

فروغ بنی نجار به پاس قدردانی از 30 سال خدمت صادقانه در پیشبرد فعالیت های شرکت

مژگان کیانی گلشویی به پاس انتشار کتاب خدمات امور مشترکین در شرکت های آب و فاضلاب شهری

مریم احمدی به پاس افتخار آفرینی در مسابقات ورزشی

۱۸ شهریور ۱۳۹۹
برگزاری سمینار نقش زنان در مدیریت استرس و برقراری ارتباط مؤثر در خانواده
با همت کمیته انسجام بخشی صنعت آب و برق خوزستان سمینار" نقش زنان در مدیریت استرس و برقراری ارتباط مؤثر در خانواده" برگزار شد.

 این سمینار  با حضور بانوان از کلیه شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو در خوزستان برگزار شد که بانوان شرکت آب و فاضلاب خوزستان نیز در آن حضور یافته و از آموزه های ارایه شده بهره مند شدند.

این سمینار در سالن اجتماعات آب و برق برگزار شد.
۱۷ شهریور ۱۳۹۹