شنبه ۲۲ اَمرداد ۱۴۰۱
همایش نقش مهربانی در آرامش انسان
همایش نقش مهربانی در آرامش انسان با همکاری واحد بسیج شرکت آبفا در تاریخ 1401/05/10 ساعت 10 در سالن جلسات مدیر عامل تشکیل گردید
۱۲ اَمرداد ۱۴۰۱
پیاده روی مادر و دختر
مسابقه پیاده روی مادر و دختر 
۱۲ اَمرداد ۱۴۰۱
پیاده روی ورزشی
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر  مسابقه پیاده روی ویژه مادران و دختران برگزار شد 
۱۰ اَمرداد ۱۴۰۱
تقدیر از بانوان  عرصه فرهنگی

به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی انجام شد
*تقدیر از بانوان  عرصه فرهنگی* با حضور مشاور امور زنان و خانواده شرکت آبفا خوزستان

۳ آذر ۱۴۰۰
تجلیل از بانوان آبفا خوزستان به مناسبت بزرگداشت روز زن و مادر
همزمان و به مناسبت ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س)، مراسم تجلیل از بانوان همکار در آبفا خوزستان و ادارات تابعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت  آب و فاضلاب خوزستان، بمناسبت سالروز میلاد بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) از بانوان شاغل در شرکت آبفا خوزستان طی مراسمی تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که بصورت همزمان در ادارات تابعه نیز انجام شد مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده، در حضور بانوان همکار در آبفا استان ضمن تبریک این روز فرخنده به همه بانوان همکار  و گرامیداشت مقام زن، با اشاره به نقش مهم تربیتی زنان و مادران در جامعه اظهار داشت: مادران با تربیت خوب فرزندان آینده جامعه را  تضمین می کنند.

لیلا حمید در ادامه افزود: در سال جاری با همدلی و مشارکت و تلاش همکاران عزیز توانستیم با توجه به شرایط موجود فعالیت‌های خوبی در حوزه بانوان داشته باشیم.

وی ایجاد و راه‌اندازی سایت امور بانوان ، برگزاری دوره‌های آموزشی خاتون، برقراری هزینه مهد کودک برای کارکنان بخش خصوصی ادارات را بخشی از اقدامات امور بانوان عنوان کرد.

مشاور مدیرعامل در امور بانوان ، جذب و آغاز به کار روانشناس خانواده ،اجرای برنامه های مناسبتی و تقدیر از همکاران فعال حوزه های علمی و فرهنگی شرکت و برگزاری مسابقات ورزشی وکتابخوانی و اجرای مسابقاتی با مشارکت اعضای خانواده همکاران را از دیگر اقدامات این امور برای ایجاد انگیزه بین بانوان همکار عنوان کرد.

در خاتمه از بانوان همکار در آبفای خوزستان و ادارات با اهداء هدایایی تقدیر شد.

قابل ذکر است : تعداد کارکنان زن شاغل در شرکت آب و فاضلاب خوزستان به ۱۳۰ نفر می رسد.

گفتنی است: با توجه به وجود بیماری کرونا و اعمال دورکاری ، مراسم تقدیر از بانوان شرکت آبفا خوزستان با یک هفته تاخیر و بصورت آنلاین برگزار شد.

تنظیم:راشین نجارپور
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
 
 
۴ اسفند ۱۳۹۹
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری ​  کارشناس بخش تحقیقات شرکت آبفا خوزستان تجلیل شد
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری
 
 کارشناس بخش تحقیقات شرکت آبفا خوزستان تجلیل شد
 
به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری ، از بانوی کارشناس مدیریت تحقیقات  شرکت آب و فاضلاب خوزستان تقدیر شد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا خوزستان، با حضور معاون برنامه ریزی، مدیر بخش تحقیقات و فناوری و مشاور مدیرعامل در امور بانوان، ضمن تبریک روز پژوهش و فناوری، به رسم یادبود و جهت سپاس از خدمات سرکار خانم مریم احمدی کارشناس تلاشگر حوزه تحقیقات شرکت ابفا خوزستان با اهدا لوح تقدیر از سوی معاون برنامه ریزی و هدیه از طرف امور بانوان تجلیل شد.
۲۹ آذر ۱۳۹۹
تقدیر از کتابدار و مسئول کتابخانه شرکت آبفا خوزستان
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت:
تقدیر از کتابدار و مسئول کتابخانه شرکت آبفا خوزستان
به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی، از کتابدار و مسئول کتابخانه شرکت آب و فاضلاب خوزستان تقدیر شد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا خوزستان، با حضور معاون برنامه ریزی، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی و مشاور مدیرعامل در امور بانوان، ضمن تبریک روز کتابدار، به رسم یادبود و جهت سپاس از خدمات سرکار خانم ناصری زاده، کتابدار و مسئول کتابخانه شرکت ابفا خوزستان با اهدا هدیه از طرف امور بانوان تقدیر بعمل آمد.
 
تنظیم:راشین نجارپور
۱ آذر ۱۳۹۹
طرح آموزش خانواده توانمند وزارت نیرو در شرکت آبفا خوزستان اجرا شد
مشاور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان در امور زنان و خانواده گفت: طرح آموزش خاتون با حضور ۴۳ نفر از بانوان شاغل صنعت آب و فاضلاب خوزستان در ستاد شرکت و ادارات تابعه این شرکت به مرحله اجرا درآمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، لیلا حمید با اشاره به اینکه این طرح از سوی وزارت نیرو برای همکاران شاغل و خانواده همکاران صنعت آب و برق تدوین شده است، افزود: با تلاش معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی و همکاری امور بانوان ۴۳ نفر از بانوان متاهل در طرح آموزش خانواده توانمند شرکت کردند.

وی تصریح کرد: طرح آموزش خاتون با اولویت بانوان جوان و متاهل با ۸ دوره آموزشی در خصوص اقتصاد خانواده، آسیب‌شناسی خانواده، حقوق خانواده، روابط سالم زوجین، تربیت فرزند، شبکه اجتماعی و سواد رسانه‌ای، کارآفرینی و بیماری‌های نوپدید و راههای پیشگیری از آن بصورت آنلاین برگزار ‌می شود.
حمید خاطر نشان کرد:
این طرح به صورت آفلاین برای همسران بانوان شرکت قابل اجرا می باشد.

مشاور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان در امور زنان و خانواده
خاطر نشان کرد: این طرح از ۵ آبان آغاز و تا ۶ بهمن ماه سالجاری به مدت ۵۰ ساعت برای فراگیران اجرا میشود
۷ آبان ۱۳۹۹
کتاب خدمات امور مشترکین در شرکت های آب و فاضلاب شهری به چاپ رسید

 

کتاب خدمات امور مشترکین به همت  مژگان کیانی گلشویی مسئول نظارت بر عملکرد دفاتر پیشخوان و مشاور معاونت مشترکین و نماینده میز خدمت حضوری شرکت تالیف  و به چاپ رسید . جلد اول این کتاب   طی مراسمی با حضور معاونت  مشترکین وتعدادی از مدیران شرکت در نمایشگاه کتاب خوزستان رونمایی شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۹
مراسم بزرگداشت مقام زن در شرکت آب و فاضلاب خوزستان برگزار شد
در این مراسم که با حضور دکتر حقیقی پور مدیر عامل شرکت در جمع بانوان همکار برگزار شد ،ایشان ضمن تبریک این روز فرخنده به همه بانوان همکار و گرامیداشت مقام زن  اظهار داشت: مادران با تربیت خوب فرزندان، آینده جامعه را تضمین می کنند.وی افزود: بانوان همکار علاوه بر مسئولیت های اداری مسئولیت های سنگینی در خارج از محیط اداری نیز بر عهده دارند.

مشاور امور بانوان شرکت ابفا استان در این مراسم ضمن تبریک این روز خجسته به بانوان شاغل ابراز داشت: زنان مسلمان رفتار و کردار و انتخابشان باید به گونه ای باشد که شایسته یک بانوی فرهیخته، ارزشمند، سعادتمند ، عالم ، با تقوا و سرافراز باشند آن گونه که اهل بیت (ع) به تمام زنان مسلمان توصیه نموده اند.

این نشست با بررسی و دستور رسیدگی بخشی از موضوعات مرتبط با بانوان پایان یافت.

۱۹ شهریور ۱۳۹۹
کسب مقام قهرمانی بانوی همکار در مسابقات دو و میدانی خواهران
مریم احمدی بانوی همکار در سیزدهمین دوره مسابقات سراسری دو و میدانی خواهران وزارت نیرو با حضور در تیم صنعت آب و برق خوزستان موفق به کسب مقام دوم تیمی شد.
۱۸ شهریور ۱۳۹۹
تجلیل از بانوان شاغل شرکت آبفا خوزستان

مدیر عامل شرکت آبفا خوزستان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) وبزرگداشت مقام زن و و روز مادر از بانوان شرکت آبفا خوزستان تقدیر کرد.

ملک تاج اسکندری به پاس 30 سال تلاش ارزشمند در جهت اعتلای شرکت

فروغ بنی نجار به پاس قدردانی از 30 سال خدمت صادقانه در پیشبرد فعالیت های شرکت

مژگان کیانی گلشویی به پاس انتشار کتاب خدمات امور مشترکین در شرکت های آب و فاضلاب شهری

مریم احمدی به پاس افتخار آفرینی در مسابقات ورزشی

۱۸ شهریور ۱۳۹۹
برگزاری سمینار نقش زنان در مدیریت استرس و برقراری ارتباط مؤثر در خانواده
با همت کمیته انسجام بخشی صنعت آب و برق خوزستان سمینار" نقش زنان در مدیریت استرس و برقراری ارتباط مؤثر در خانواده" برگزار شد.

 این سمینار  با حضور بانوان از کلیه شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو در خوزستان برگزار شد که بانوان شرکت آب و فاضلاب خوزستان نیز در آن حضور یافته و از آموزه های ارایه شده بهره مند شدند.

این سمینار در سالن اجتماعات آب و برق برگزار شد.
۱۷ شهریور ۱۳۹۹