سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
دوشنبه / ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ / ۰۹:۰۳
سرویس : فاضلاب
کد خبر : ۴۴۶۲
گزارشگر : راشین نجارپور
سرویس فاضلاب
مدیر عامل آبفا خوزستان:

دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به مشکلات آب و فاضلاب استان خوزستان دارد

مدیر عامل آبفا خوزستان گفت: دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به مشکلات آب و فاضلاب استان خوزستان داشته و ما هم شبانه روز تلاش میکنیم تا یک بار برای همیشه مشکلات آب و فاضلاب استان حل شود.

دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به مشکلات آب و فاضلاب استان خوزستان دارد
(دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۰) ۰۹:۰۳
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، روزگذشته با حضور  دکتر غفاری مدیر کل دیوان محاسبات خوزستان و دکتر کرمی نژاد مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان پروژه های فاضلاب شهرستان شادگان بازدید و‌ مورد بررسی قرار گرفت.

 

محمد رضا کرمی نژاد در جلسه فرمانداری شادگان با اشاره به اجرای پروژه های فاضلاب شهرستان شادگان اظهار داشت: امسال با تلاش ها و پیگیری های نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در اعتبارات ماده ۵۶ بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان برای طرح فاضلاب شادگان در نظر گرفته شد که در حال حاضر دو پیمانکار برنده شده و بخش عمده ای از فاضلاب این شهرستان در حال اجرا است.

 

وی افزود: اعتبارات بسیار خوبی برای سال آینده در زمینه آب و فاضلاب در خوزستان در نظر گرفته شده است که شادگان اعتبارت بسیار خوبی در شهرهای استان دارد.

 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان بیان کرد: دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به مشکلات آب و فاضلاب استان خوزستان دارد و ما هم شبانه روز تلاش میکنیم تا یک بار برای همیشه مشکلات آب و فاضلاب استان حل شود. 

 

کرمی نژاد به مشکل فاضلاب مسکن مهر منطقه سعدی شادگان اشاره کرد و گفت: امروز دستورات لازم به پیمانکار این پروژه داده شد تا مشکلات فاضلاب و انشعابات آن را برطرف کند.

 

مدیر عامل آبفا خوزستان تصریح کرد: در حال حاضر تصفیه خانه فاضلاب شادگان وارد مدار بهره برداری قرار دارد و افزایش اقطار در اجرای پروژه های فاضلاب شادگان در دستور کار است.

 

وی با اشاره به لایروبی خطوط فاضلاب شادگان عنوان گرد: اولین شهر استان که لایروبی خطوط و بهره برداری از شبکه فاضلاب به بخش خصوصی واگذار شده  شادگان بود و اقدامات بسیار خوبی در زمینه آب و فاضلاب داشتیم که نتایج آن را بعد از اجرای پروژه ها مردم خواهند دید.

 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان به برطرف کردن مشکلات آب شرب روستاها اشاره کرد و خاطر نشان کرد: هر روستایی که در شهرستان شادگان مشکل کمبود آب دارد ما آمادگی داریم مشکلات روستان ها را برطرف کنیم و روستاهای شادگان در اولویت های اجرایی ما است.
تنظیم: بهنام پریچه
تعداد بازدید : ۱,۸۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید