یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
شنبه / ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۳
سرویس : فاضلاب
کد خبر : ۴۵۳۰
گزارشگر : راشین نجارپور
سرویس فاضلاب
مدیرعامل آبفای خوزستان:

تصفیه خانه شرق اهواز تا ۲۰ روز آینده وارد مدار می شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: تصفیه خانه شرق اهواز تا ۲۰ روز آینده وارد مدار می شود و ۹۰ هزار مترمکعب فاضلاب را تصفیه خواهد کرد.

تصفیه خانه شرق اهواز تا ۲۰ روز آینده وارد مدار می شود
(شنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۰) ۱۳:۰۳
 
 
 
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمد رضا کرمی نژاد، در حاشیه بازدید معاون آب و آبفای وزارت نیرو از پروژه های فاضلاب اهواز و تصفیه خانه شرق اهواز بیان کرد:تصفیه خانه شرق اهواز قطعا تا پایان سال، با ظرفیت حدود ۹۰ هزار متر مکعب به مدار خواهد آمد. همچنین حدود ۱۳۰ متر از خط انتقال آن باقی مانده که پیمانکار طرح به صورت سه شیفت در حال کار است که تا پایان سال انجام شود.
 
وی افزود: با تکمیل خط، تصفیه خانه وارد مدار خواهد شد و با ظرفیت تصفیه فاضلاب حدود ۲۵۰ هزار نفر وارد مدار خواهد شد.
 
وی در ادامه با اشاره به کمک قرارگاه خاتم الانبیا در انجام پروژه فاضلاب اهواز گفت: با ورود قرارگاه خاتم ۲۶ درصد بر پیشرفت فیزیکی پروژه فاضلاب اهواز افزایش یافت.
 
کرمی نژاد با اشاره به اینکه ریزش خطوط فاضلاب از مشکلات این شبکه در اهواز است افزود: یکی از دلایل ریزش خطوط فاضلاب این بود که از لوله های بتنی قبلا در شبکه فاضلاب استفاده می شد و به دلیل بخار فاضلاب خوردگی ایجاد می شد و لوله فرو می ریخت.
 
مدیر عامل آبفای خوزستان افزود: بعد از سیل ۹۸ به دستور رهبر معظم انقلاب پنج میلیون یورو معادل پنج هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال برای توسعه و بهبود شبکه فاضلاب اهواز اختصاص دادند.
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۱,۴۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید