سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳
سه شنبه / ۲۷ دی ۱۴۰۱ / ۰۹:۵۰
سرویس : فاضلاب
کد خبر : ۴۹۹۴
گزارشگر : راشین نجارپور
سرویس فاضلاب

تاکید بر تسریع تکمیل طرح جامع فاضلاب اهواز

معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، بر سرعت بخشیدن به تکمیل طرح جامع فاضلاب اهواز تاکید کرد.

تاکید بر تسریع تکمیل طرح جامع فاضلاب اهواز
(سه شنبه ۲۷ دی ۱۴۰۱) ۰۹:۵۰

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، مجید آقازاده حبشی در سفر به استان خوزستان گفت: برنامه هایی که دولت سیزدهم در استان خوزستان مصوب کرده است باید به دقت و سرعت اجرایی شوند و به ویژه موضوع فاضلاب اهواز که باید تا پایان شهریور سال آینده به نقطه مطلوبی برسد تا مردم ببینید و لمس کنند مشکلات در این بخش یک بار برای همیشه برطرف شده است.

وی با اشاره به اینکه طرح جامع فاضلاب اهواز از اهمیت ویژه ای در وزارت نیرو برخوردار است ادامه داد: پروژه فاضلاب اهواز از سال 1372 تا سال 1400؛ 31 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که از آغاز دولت سیزدهم این میزان به 52 درصد رسیده است.

آقازاده افزود: شعار ما میتوانیم را در بخش پروژه های فاضلاب اهواز باید کنار بگذاریم و در این بخش  باید بگویم ما توانستیم و کار باید جهادی انجام شود .

وی خاطر نشان کرد: این حجم کار در یک سال نشان از عزم دولت در اجرای پروژه  فاضلاب دارد.

معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور سرعت اجرای پروژه  فاضلاب ،در خوزستان با حضور دکتر کرمی نژاد بسیار خوب است و دقت و کیفیت  در کار هم باید در کنار سرعت اجرایی پروژه ها در دستور کار باشد.

وی در پایان گفت: احداث تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز در دستور کار است و در بخش اعتبارات خوزستان نیز مجموعه وزارت نیرو نگاه خاصی به خوزستان دارد.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۱,۰۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید